Klan Black Panthers

Forum klanu Black Panthers na serwerze GravelanD Hunter x13


#1 2008-10-12 14:50:44

Lopez

Clan Member

2054476
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 18
Punktów :   

PvP bez buffka

Nie dziwcie sie ze ktos was leje za kosmiczny dmg albo wy nic mu nie robicie jak wbiegacie na pvp bez buffow. Nie mamy co prawda clan hallu ale buffki mozna dostac w miescie, w dion czesto krzycza ze buffy daja za rec. Mozna tez zapytac na ally albo klanowym czy jakis buffer w miescie siedzi. Jak ja ide po potki do miasta to kilka razy musze siadac na mp bo buffki rozdaje

Proponuje zebyscie pilnowali tego zeby wasza postac zawsze byla wzmocniona zanim pojdziecie sie z kims bic, takie pvp jest duzo przyjemniejsze i moze nie tracilibysmy wtedy tylu punktow za wojne z rene

Offline

 

#2 2008-10-12 21:08:17

Nameless

Clan Member

5059010
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: PvP bez buffka

Mnie też troche denerwuje to,że ktos pisze na klanowym takie coś : nie no nie moge znowu mnie Nerzul zabił ;///// albo no ja jakis rene mnie zabil ... i tak co chwile. Ludzie jak piszecie to piszcie juz cos takiego np : war na vos przy spawnie albo PK na woa, i wtedy klan tez musi reagowac na to, nie aha no to szkoda tylko zbieramy pt 5 - 6 osob (zawsze sie zajdzie ktos na fragi) i mylse ze wystarczy żeby zabic jakiegos nabuffowanego fraga ^^. Musimy pokazac ze nie jestesmy jakimis n44bami i umiemy sie bronic i pokazac im ile nas jest i na co nas stac . A jesli stoi 10 osob na spawnie VOS to malo jest miejscowek na exp ? FOS,SoS z rune i SoS z aden,loa to naprawde dobre miejscowki pamietajcie nie tylko mozna expic na vos ...


-=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-   -=Black-Panthers=-

Offline

 

#3 2008-10-16 13:24:39

Gatsu

Clan Leader

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 29

Re: PvP bez buffka

mam plan, żeby zrobić BD i SE klanowych i ludzie mogliby ich logować i stali by w ch i dawali buffy i z ch teleport np. na woa i wtedy dymić nie ma problemu ^^

Offline

 

#4 2008-10-16 13:49:53

Grisznak

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

Pomysł sam w sobie niezły ale ktoś musiał by zalogować bufera i wylogować albo na dualu lecieć i jak znam życie znowu to spadnie na ciebie Gatsu. Grywałem 3boxem i wiem jak potrafi się wszystko przywiesić. Niestety mam kiepski net (iplsus - modem) więc to jest u mnie wąskie gardło.

Offline

 

#5 2008-10-17 10:19:30

Dahaka

Clan Member

10066770
Skąd: Domaradz
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

Nie chce zakładać nowego tematu dlatego napisze tutaj:
A mianowicie to co mi sie nie spodobało w naszym klanie to zabijanie na spawnie. Przecież jak mamy sie dobrze bawić to to musi być też dobre pvp gdzie przeciwnik sie broni a nie nabijanie pvp jak ktoś stoi jak kukiełka. I jakoś mnie nie przekonują krzyczenia: "oni też tak robią". Pokażmy że jesteśmy lepsi i nie atakujmy na spawnie.

PS: Wiedzmin dzięki za zabicie buffera. Jestem tylko ciekawy co cie skłoniło do zabicia buffera i to na spawnie! ]

Offline

 

#6 2008-10-17 10:33:13

MisieK

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

Jak wiadomo też wielu klanowiczom, często istnieje sytuacja typu: "dajcie mi pt na exp" albo "mam 42 lvl podexpcie". Wielu olewa to (pomijając tych co robią dużo dla klanu), a ostatnio niektorzy pokazali swoje oblicze jako samotników, którzy wolą expić sami, mimo że mogliby mieć lepszy exp w  pt. Później się dziwicie, dlaczego tak duzo low lvli w klanie biega

Offline

 

#7 2008-11-20 09:32:46

Grisznak

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

Nie wspominaj o expie low lvl. Brałem do tej pory każdego kto prosił i olewałem, że nie pomorze (bo nawet nie ma jak) kasa mu poleci, lvl wchodzą i to się liczy dla klanu. Ale jak mi taki koleś wypali daj soe albo,  że nie ma np strzał do łuku, shotów zaponiał, żarcia dla peta  i wiele podobnych przypadków to mnie krew zalewa. Idą ciołki na expa a są w ogóle nie przygotowani. Afk-owanie bez słowa, że odchodzi od klawiatury wprowadza mnie w stan euforii destrukcyjnej. Będąc sprawiedliwym high lvl są nie lepsze. Proponują super kox (PP-klasa postaci ostatnio) wchodzę w pt a tam tylko ja do bicia mobów - no kox pro. No dobra podexpie PP dla klanu się przyda, ale jak przez 30 min expa nie dostaje ani razu hp (2 razy były dence, na początku i raz jak zeszły z 2boxa ) a biłem moby na hellboundzie to dziękuje za taki exp. Exp z PP moim zdaniem polega na tym, że leczy a jakoś tego nie zauważyłem.
Reasumując:
1. Jeśli ktoś prosi o exp nich będzie do niego gotowy.
2. Na expie w pt powiadamiamy o afk-owaniu
3. Hellerzy leczą postacie w pt a nie opier.... <sorki> leniuchują
4. Support typu BD może też bić moby (jeśli to nie 2box), kasy wpada tyle że nie zbiednieje na shoty.

To tyle co mnie w ostatnich tygodniach drażniło w NASZYM klanie.

Offline

 

#8 2008-11-20 18:42:44

MisieK

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

Wiesz ciebie i kulku innych nie mialem na mysli ;]. I zgadzam się z tobą całkowicie ;D

Offline

 

#9 2008-11-21 10:20:22

Terefere

vCL

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: PvP bez buffka

no nie wiem ja tam zawsze party se sklepie nie rozumie czegos takiego jak samotny exp a co do tego co napisał grisz to czasami mi sie zdarza czegos nie wziasc i nie wstydze sie tego bo jesli robie cos np pvp i mi pisza no idziesz no idziesz no to wkoncu czym predzej lece na exp a okazuje sie ze czegos nie wzielam;p;p;p troche nagmatwałam ale mam nadzieję że się skapniecie;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrphclan.pun.pl www.oddworld.pun.pl www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl